Pohodlnejší a jednoduchší nákup, ktorý šetrí váš čas! Objednajte si z pohodlia domova a my vám doručíme tovar až k dverám.
Denne rozvážame na trase Bratislava a okolie-Trnava-Piešťany-NMnV-Trenčín-Dubnica-Ilava a okolie spomenutých miest.
V stredu robíme rozvoz až po Kysuce.
Vo štvrtok rozvážame Partizánske - Prievidza a okolie.

Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na polarfood@polarfood.sk alebo telefonicky.

Sme tu pre vás
Váš tím Polarfood

Ako objednať tovar

Samy si vyberte si spôsob objednania, ktorý Vám v danú chvíľu vyhovuje najviac. Pokiaľ ste nový zákazník, obráťte sa na nás či už telefonicky, e-mailom TU, alebo vyplňte registračný formulár. Po dohode Vás môže navštíviť náš obchodný zástupca, aby na mieste spracoval a nastavil vaše požiadavky pre spoľahlivý závoz tovaru.

E-shop cez internetový prehliadač

Nájdete tu aktuálne ceny, detailné informácie o produktoch a mnoho iných užitočných vecí. Objednávanie uľahčujú šablóny s obľúbenými produktmi alebo história objednávok. Po registrácií máte možnosť vidieť zaplatené faktúry, splatné faktúry, dodacie listy, najčastejšie objednávané produkty a veľa iného.

Telefonicky

Náš tím ľudí ochotne vybaví telefonické objednávky v čase od 5:30 - 19:00. Zároveň sa na nich môžete obrátiť s akýmikoľvek otázkami ohľadom tovaru, spôsobe a čase doručenia, či reklamáciami. 

E-mailom

Pokiaľ Vám to vyhovuje, alebo ste nestihli objednávku na nasledujúci deň zavolať, poprípade vyplniť v e-shope, tak Vám doporučujeme poslať e-mail. V rámci našich možností sa budeme usilovať tovar zabezpečiť čo v najkratšom možnom čase.

Obchodný zástupca (osobné stretnutie)

Obchodný zástupca Vám pomôže s množstvom praktických záležitostí, s orientáciou v sortimente a odporučí zaujímavé produkty. Dohodnite si stretnutie cez náš kontaktný formulár.