Naša spoločnosť sa zameriava na distribúciu potravín do gastronomických prevádzok, cateringových spoločností a hotelov. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli distribuovať tovar aj pre jednotlivcov v rámci Bratislavy, Trenčína a Dubnice nad VáhomJedná sa o možnosť objednávky až k vašim dverám.

 

  • Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
  • Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
  • Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.
Akciové ceny Kód tovaru: 3037

Antibakt. gél na ruky 50ml HAND SANITISER

Ničí 99% baktérií a vírusov

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 50€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

5,63 € /ks
s DPH
4,90 € /ks
Na sklade

NÁVOD NA POUŽITIE:
Aplikujte primerané množstvo na ruky a rozotrite až kým sa gél nevstrebe.
ZLOŽENIE:
Isopropylalkohol a denaturovaný etanol 700 g/kg
VÝROBCA:
Imperia Bios s.r.o., Pod Lomem 272, Velké Přílepy
PÔVOD:
Česká republika
UPOZORNENIE:
Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pre vonkajšie použitie. Biocidný výrobok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút oplachujte vodou. Vytiahnite kontaktné šošovky ak sú práve nasadené na očiach. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ STREDISKO alebo lekára. Pri vyšetrení majte výrobok alebo štítok pri sebe.
POZOR HORĽAVINA!!!