Naša spoločnosť sa zameriava na distribúciu potravín do gastronomických prevádzok, cateringových spoločností a hotelov. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli distribuovať tovar aj pre jednotlivcov v rámci Bratislavy, Trenčína a Dubnice nad VáhomJedná sa o možnosť objednávky až k vašim dverám.

 

  • Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
  • Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
  • Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.
Akciové ceny MO Kód tovaru: 3038

Antibakteriálny gél na ruky 500ml

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 50€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

17,27 € /ks
s DPH
13,39 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Čistiaci gél na ruky – Nezanecháva mastný pocit, ochraňuje Vaše ruky na dlhý čas. Na široké použitie v prípade, že nie je možné umyť ruky vodou a mydlom. Odstraňuje zápach z rúk.
NÁVOD NA POUŽITIE:
Aplikujte primerané množstvo na ruky a rozotrite až kým sa gél nevstrebe.
ZLOŽENIE:
Alkohol Denát, Voda, Karbomér, Parfém, Trietanolamín, Propylénglykol, Hexyl Cinnamal, Limonér, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol
VÝROBCA:
PARISIENNE ITALIA s.p.a., Via di Corticella 190/2, Bologna, IT
PÔVOD:
Taliansko
UPOZORNENIE:
Len na vonkajšie použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút oplachujte vodou.