Pohodlnejší a jednoduchší nákup, ktorý šetrí váš čas! Objednajte si z pohodlia domova a my vám doručíme tovar až k dverám.
Denne rozvážame na trase Bratislava a okolie-Trnava-Piešťany-NMnV-Trenčín-Dubnica-Ilava a okolie spomenutých miest.
V stredu robíme rozvoz až po Kysuce.
Vo štvrtok rozvážame Partizánske - Prievidza a okolie.

Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na polarfood@polarfood.sk alebo telefonicky.

Sme tu pre vás
Váš tím Polarfood

Dôležité informácie pre zákazníkov

1.) Aktuálna situácia je mimoriadna, napriek tomu však chceme zabezpečiť, aby sa základné potraviny bezpečne dostali k čo najväčšiemu množstvu zákazníkov. V snahe vyhnúť sa šíreniu nákazy sme sa rozhodli podľa smerníc Ústredného krízového štábu SR aplikovať počas nasledujúcich týždňov určité obmedzenia a zmeny v pravidlách nakupovania cez online nákupy.

2.) Z dôvodu enormného záujmu o tovar sa môže stať, že určitú dobu bude tovar nedostupný. Každý deň sa ale snažíme tento tovar, ktorý je nedostupný dopĺňať a rozširovať.

3.) Dôležité informácie pre zákazníkov, ktorí sú v osobnej karanténe !!!
V rámci prevencie šírenia nákazy a v nadväznosti na odporúčania a opatrenia prijaté Ústredným krízovým štábom Slovenskej republiky sme museli pristúpiť k opatreniam pri odovzdávaní vášho nákupu. Z tohto dôvodu vám vodič nemôže odovzdať nákup priamo do rúk. Chceme vám však objednávku doručiť najbezpečnejšie, ako je možné. Aby sa nám to darilo a aby sme zároveň mohli chrániť vaše zdravie, ako aj zdravie našich kuriérov, žiadame vás o dodržiavanie niekoľkých jednoduchých krokov.
3.1.) V poznámke k objednávke nás prosím informujte o tom, že ste v osobnej karanténe.
3.2.) Pokial je to možné, tak svoj nákup zaplaťte bezhotovostne.
3.3.) Kuriér vám zavolá a dohodnete si spôsob a miesto doručenia objednávky. Radi by sme vás uistili, že váš nákup bude stále doručený bezpečným spôsobom.