Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Fusilli trojfarebné 500g PODRAVKA

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
1,91 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Trojfarebné fusilli - špirálky získali svoju farbu zo sušeného špenátu a paradajok. Podávajú sa najmä ako príloha k omáčkam, vďaka svojej farebnosti sa výborne hodia aj do šalátov. Sú vyrobené z tvrdej pšenice - semoliny, vďaka ktorej si zachovávajú svoj tvar a nerozvaria sa.
ZLOŽENIE:
Krupica z tvrdej pšenice, voda, paradajkový koncentrát (1,6%), sušený špenát (0,6%). Môže obsahovať vajcia.
ALERGÉNY:
Neuvádza sa
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G VYROBKU:
Neuvádza sa 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
500g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte na suchom a vzdušnom mieste.
VÝROBCA:
Distribútor SR: PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o., Jesenského 1486, 960 01 Zvolen
PÔVOD:
Chorvátsko