Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Steaky Kód tovaru: 2353

Hovädzí steak RIB EYE cca 300g

(300g) ∙ Steak z v ysokej roštenky bez kosti

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
9,60 € /bal
(31,99 €/kg)
Na sklade

Tento steak je vykrajovaný zo strednej - hornej časti chrbta, prechádzajúcej
do nízkej roštenky. Vyznačuje sa vyšším podielom vnútorného a vonkajšieho
tuku. Jeho charakteristickým znakom je tvar strednej časti steaku, ktorý
pripomína oko (EYE). Mramorovanie a vyšší podiel tuku na okraji spôsobuje
jeho topenie sa do mäsa a týmto procesom steak získava svoju špecifickú
chuť. Vysoká roštenka je hneď po sviečkovej najmäkšia časť hovädzieho mäsa.