Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Jogurt biely BEZ LAKTÓZY 3,5% 180g HOLLANDIA

Jogurt krémový biely bez laktózy, s kultúrou BiFi

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
0,68 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Krémový jogurt bez laktózy je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí trpia intoleranciou laktózy, alebo chcú iba ľahšie stráviteľný jogurt. Vyrobili sme ich z kvalitného mlieka z overených fariem spoločne s prídavkom zdraviu prospešných baktérií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus.
Obsah laktózy je rozštiepený pomocou špeciálne vyvinutého enzýmu, ktorý svojou činnosťou pri fermentácii rozkladá laktózu na ľahko stráviteľnú glukózu a galaktózu. Rozštiepenie laktózy nemá vplyv na chuť vášho obľúbeného jogurtu.
ZLOŽENIE:
Mlieko, Mliečna bielkovina, Enzým laktáza, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (10⁶/g), Obsah tuku najmenej 3,5 %, Obsah laktózy menej ako 0,01 %
ALERGÉNY:
MLIEKO
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G HMOTNOSTI:
Energia 283 kJ/68 kcal, tuky 3,8g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,8g, sacharidy 4,6g z toho cukry 4,6g, bielkoviny 3,8g, soľ 0,1g 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
180g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte pri teplote (2–8) °C. Po otvorení urýchlene spotrebujte.
VÝROBCA:
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Pražská 673, 431 51, Klášterec nad Ohří
PÔVOD:
Česká republika