Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Mlieko, smotana a jogurty Kód tovaru: 3904

Jogurt biely gazdovský 3,5% vedro 1kg HOLLANDIA

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
2,47 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Gazdovský jogurt je vyrábaný tradičným spôsobom – z mlieka a vybranej kombinácie čistých jogurtových kultúr. Získava tak zrkadlovo lesklý a hladký povrch, jemne kyslú mliečnu arómu, kyprú a na lyžičke pevnú, napriek tomu v ústach príjemne krehkú textúru a neopakovateľne komplexnú jogurtovú chuť. Biely jogurt predstavuje vyváženú kombináciu živín nevyhnutných pre plnohodnotnú výživu a zároveň môže slúžiť aj ako surovina pre domácu kuchyňu.
ZLOŽENIE:
mlieko, mliečna bielkovina, jogurtová kultúra, kultúra Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Obsah tuku najmenej 3,5 %.
ALERGÉNY:
MLIEKO
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G HMOTNOSTI:
Energia 279 kJ/67 kcal, tuky 3,8g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,7g, sacharidy 4,5g z toho cukry 3,4g, bielkoviny 3,7g, soľ 0,12g 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
1kg
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte pri teplote (4–8) °C. Po otvorení urýchlene spotrebujte.
VÝROBCA:
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Pražská 673, 431 51, Klášterec nad Ohří
PÔVOD:
Česká republika