Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Jogurt biely gazdovský BIO 3,5% 180g HOLLANDIA

Bio jogurt gazdovský biely s kultúrou BiFi

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
0,80 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Z bio mlieka vlastných kráv a s prídavkom zdraviu prospešných baktérií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Biely jogurt Hollandia znamená zrkadlovo lesklý a hladký povrch, jemne mliečne kyslá aróma, kyprá a na lyžičke pevná, napriek tomu v ústach príjemne krehká textúra a neopakovateľne komplexná jogurtová chuť. Ideálne pre chuťových minimalistov, svoje využitie nájde aj v modernej zdravej kuchyni.
ZLOŽENIE:
Bio mlieko, Bio mliečna bielkovina, Jogurtová kultúra, Kultúra Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (10⁶/g), Obsah tuku najmenej 3,5 %
ALERGÉNY:
MLIEKO
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G HMOTNOSTI:
Energia 265 kJ/63 kcal, tuky 3,8g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1g, sacharidy 3,8g z toho cukry 3,5g, bielkoviny 3,5g, soľ 0,1g 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
180g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte pri teplote (4–8) °C. Po otvorení urýchlene spotrebujte.
VÝROBCA:
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Pražská 673, 431 51, Klášterec nad Ohří
PÔVOD:
Česká republika