Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Mäso a mäsové výrobky Kód tovaru: 3078

Paštéta kačacia 190g sklo BEEF HOUSE

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
3,84 € /ks
Na objednávku

POPIS PRODUKTU:
varený mäsový výrobok bez „E“.
ZLOŽENIE:
Kačacie mäso 20%, kačací tuk 20%, kačacia pečeň 17%, bravčová slanina 14%, kuracia pečeň 13%, mäsový vývar, jedlá soľ, kukuričná múka, zemiakový škrob, zmes korenín, bravčová bielkovina, aróma, extrakt cibule a smaženej cibule.
ALERGÉNY:
neuvádza sa
HMOTNOSŤ/OBJEM:
190g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte pri teplote od 0°C do 4°C.
VÝROBCA:
Beef house
PÔVOD:
Slovensko