Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Prečo nakupovať u nás?

V spoločnosti POLAR FOOD SLOVAKIA s.r.o. sme hrdí na to, že vám poskytneme presne to, čo potrebujete a presne v čase, kedy to potrebujete. Urobíme všetko pre to, aby sme Vám vedeli poskytnúť žiadaný, kvalitný tovar a logistiku, ktorú potrebujete.

POTRAVINY
S viac ako 300 partnerskými firmami, výrobcami a producentami je kvalita a sortiment potravín ktoré ponúkame široký a kvalitný.
Či už sa jedná o čerstvý, mrazený, alebo špecifický tovar, my ho pre Vás získame a dodáme, čo najrýchlejšie až k Vašim dverám.

VÝNIMOČNÁ SLUŽBA
Objednávky prijímame až do večerných hodín. Či už telefonicky, emailom alebo priamo cez náš nový eshop. 
Naše podnikanie je postavené len a len na Vašich potrebách. Preto k tomu pristupuje každý jeden člen z nášho tímu ľudí veľmi zodpovedne.

PRE KOHO JE NÁŠ TOVAR URČENÝ ?
Reštaurácie, hotely, cateringové spoločnosti, závodné stravovanie, fast foody, školské jedálne, nemocnice a rôzne vývarovne.

STE PRIPRAVENÝ STAŤ SA NAŠIM OBCHODNÝM PARTNEROM ?
V prípade, že máte záujem stať sa našim partnerom a posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň, kliknite prosím na nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA.
Poprípade nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2 555 690 37.