Naša spoločnosť sa zameriava na distribúciu potravín do gastronomických prevádzok, cateringových spoločností a hotelov. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli distribuovať tovar aj pre jednotlivcov v rámci Bratislavy, Trenčína a Dubnice nad VáhomJedná sa o možnosť objednávky až k vašim dverám.

 

  • Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
  • Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
  • Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.

Prečo nakupovať u nás?

V spoločnosti POLAR FOOD SLOVAKIA s.r.o. sme hrdí na to, že vám poskytneme presne to, čo potrebujete a presne v čase, kedy to potrebujete. Urobíme všetko pre to, aby sme Vám vedeli poskytnúť žiadaný, kvalitný tovar a logistiku, ktorú potrebujete.

POTRAVINY
S viac ako 300 partnerskými firmami, výrobcami a producentami je kvalita a sortiment potravín ktoré ponúkame široký a kvalitný.
Či už sa jedná o čerstvý, mrazený, alebo špecifický tovar, my ho pre Vás získame a dodáme, čo najrýchlejšie až k Vašim dverám.

VÝNIMOČNÁ SLUŽBA
Objednávky prijímame až do večerných hodín. Či už telefonicky, emailom alebo priamo cez náš nový eshop. 
Naše podnikanie je postavené len a len na Vašich potrebách. Preto k tomu pristupuje každý jeden člen z nášho tímu ľudí veľmi zodpovedne.

PRE KOHO JE NÁŠ TOVAR URČENÝ ?
Reštaurácie, hotely, cateringové spoločnosti, závodné stravovanie, fast foody, školské jedálne, nemocnice a rôzne vývarovne.

STE PRIPRAVENÝ STAŤ SA NAŠIM OBCHODNÝM PARTNEROM ?
V prípade, že máte záujem stať sa našim partnerom a posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň, kliknite prosím na nasledujúci odkaz REGISTRÁCIA.
Poprípade nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2 555 690 37.