Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Sirup javorový 1L STEEVES

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
27,59 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Jedná sa o kanadský sirup z javorovej miazgy od firmy Panex z odrôd javora Acer saccharum a Acer nigrum.
Počas výroby táto miazga prechádza zváraním a nie sú preto potrebné konzervačné látky.
Sirup Steeves svojou chuťou zodpovedá kategórii sirupov č.1 - typ tmavosti strednej. Čo má obdobu v americkej klasifikácii Grade A Dark Amber.
V Kanade získal Potravinárska cenu pre nový výrobok, bol ocenený Kanadskú asociáciou pekárov a zvíťazil v mnohých kanadských i medzinárodných degustačných testoch.
Typická javorová chuť je nevyhnutnou súčasťou mnohých tradičných kanadských a aj amerických receptov.
ZLOŽENIE:
tekutý cukor, javorový sirup 2 %, prírodná aróma. Bez prídavku konzervačných látok
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G VÝROBKU:
Energia 1463 kJ/350 kcal, tuky 0,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 86,7 g z toho cukry 86,7 g, bielkoviny 0,0 g, soľ 0,0 g 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
1l
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte v suchu.
PÔVOD:
Kanada