Pohodlnejší a jednoduchší nákup, ktorý šetrí váš čas! Objednajte si z pohodlia domova a my vám doručíme tovar až k dverám.
Denne rozvážame na trase Bratislava a okolie-Trnava-Piešťany-NMnV-Trenčín-Dubnica-Ilava a okolie spomenutých miest.
V stredu robíme rozvoz až po Kysuce.
Vo štvrtok rozvážame Partizánske - Prievidza a okolie.

Tovar objednaný do 19:00 hod doručíme zvyčajne o 48hodín,
Na objednávky prijaté po 19:00hod je dodacia lehota 72hodín.
Objednávky vybavujeme len v pracovné dni.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na polarfood@polarfood.sk alebo telefonicky.

Sme tu pre vás
Váš tím Polarfood

Pečivo čerstvé Kód tovaru: 3426

Chlieb slnečnicový balený KRÁJANÝ 400g DOBROTA

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 50€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
2,08 € /ks
Na sklade

ZLOŽENIE:
PŠENIČNÁ múka 27%, RAŽNÁ múka, zmes na výrobu tmavého chleba s obsahom semien Florián (slnečnicové semienka, CELOZRNNÁ PŠENIČNÁ múka, ľanové semienka, cukor, PŠENIČNÁ múka, jedlá soľ, OVSENÉ OTRUBY, zahusťovadlo karboxymetylcelulóza, SUŠENÝ RAŽNÝ KVAS, emulgátory E471, E472e, kyselina askorbová, enzýmy) pitná voda, droždie, tekutý kvas (kyselina octová, kyselina mliečna, SLADOVÁ RAŽNA múka, korenie, kyselina askorbová), Ritesa prípravok Tolerant (PŠENIČNÁ múka, uhličitan vápenatý, emulgátor E472e, zlepšujúca dextróza, kyselina askorbová, enzýmy), slnečnica. 
HMOTNOSŤ/OBJEM:
400g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte na suchom mieste.
VÝROBCA:
Dobrota Trenčín, s.r.o., Brnianska cesta 2323, 911 05 Trenčín
PÔVOD:
Slovensko