Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Maslá a nátierky Kód tovaru: 1041

Hera 250g

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
1,70 € /ks
Na objednávku

POPIS PRODUKTU:
Rastlinná tuková nátierka (72%) na pečenie a varenie.
ZLOŽENIE:
Rastlinné oleje (palmový, repkový, slnečnicový, v rôznych pomeroch), voda, emulgátory (slnečnicový lecitín, mono- a diglyceridy mastných kyselín), sušená srvátka, soľ (0,2%), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín (A, D), farbivo (karotény)
ALERGÉNY:
MLIEKO a mliečne výrobky (vrátane laktózy).
HMOTNOSŤ/OBJEM:
250g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladovanie pri teplote do +15°C.
VÝROBCA:
Upfield Slovensko spol. s r.o.Polus Tower II Vajnorská 100/B831 04 Bratislava
PÔVOD:
Slovensko