Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Steaky Kód tovaru: 4050

Hovädzí steak TOMAHAWK BABY cca 650g

Hovädzí steak TOMAHAWK BABY cca 650g je steak z vysokej roštenky s rebrovou kosťou

Každá objednávka vytvorená do 19:00 Vám bude po odoslaní potvrdená emailom alebo telefonicky - zvyčajne do 15 minút od vytvorenia, zároveň s termínom odberu alebo dodania tovaru. Objednávky vytvorené v piatok po 19:00 do nedele 13:00 budeme potvrdzovať priebežne.

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
31,49 € /kg
Na sklade

Tento steak je vyrezaný zo strednej hornej časti chrbta, prechádzajúcej do
nízkej roštenky. Táto časť vysokej roštenky je vyrezaná medzi 6 a 12 rebrom.
Charakteristika steaku je podobná ako u RIB EYE steaku. Špecifickým znakom
je ponechaná rebrová kosť, ktorá počas grilovania v značnej miere uchovává
minerály a spolu s vyšším obsahom podielu tuku na povrchu svaloviny
dodáva tomuto steaku nezameniteľnú chuť.