Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Hydinové mäso Kód tovaru: 1733

Kuracie prsia chl. (tácka) cca 1,5kg/bal HYZA

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
9,48 € /kg
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Viete si predstaviť rodinnú oslavu či nedeľný obed, na ktorom by chýbali kuracie rezne? Chrumkavosť, šťavnatosť a krehkosť kuracie mäsa, ktorého vôňa sa rozlieha široko-ďaleko, povyšuje kuracie rezne na skutočnú delikatesu slovenských domácností. Ochutnajte tie najlepšie kuracie rezne od HYZA z poctivých domácich a overených chovov garantovaného pôvodu.
HMOTNOSŤ/OBJEM:
cca 1500 g
PODMIENKY SKLADOVANIA:
Skladujte pri teplote (-2 až +8) °C. Po otvorení urýchlene spotrebujte.
VÝROBCA:
HYZA a.s. Odbojárov 2279/37, 9559 2 Topoľčany
PÔVOD:
Slovenská republika