Naše hlavné rozvozové trasy pokrývajú prevažnú časť západného Slovenska od Bratislavy po Trstenú, aj napriek tomu Vás však poprosíme, vopred si potvrdiť emailom, prípadne telefonicky možnosti našich rozvozových kapacít na Vašu adresu dodania s našim ochotným personálom, ktorý Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

Príjem objednávok sa realizuje v čase do 19:00 s následným doručením tovaru v priebehu 24, najneskôr 48 pracovných hodín – počas víkendov a sviatkov bohužiaľ tovar nedoručujeme. O termíne dodania Vás budeme vopred informovať.

Váš tím POLARFOOD SLOVAKIA s.r.o.

Nepotravinový tovar Kód tovaru: 3038

Antibakteriálny gél na ruky 500ml

Objednávky vytvorené v pracovné dni od 8:00 - 19:00 a v piatok do 14:00 budú spracované ihneď a VYBAVENÉ V PRACOVNÉ DNI DO 48 HODÍN od spracovania.

Pri nákupe nad 30€ je dovoz zadarmo. V prípade, že objednávka nebude v tejto hodnote Vám bude fakturovaná doprava 4,99€.

s DPH
17,27 € /ks
Na sklade

POPIS PRODUKTU:
Čistiaci gél na ruky – Nezanecháva mastný pocit, ochraňuje Vaše ruky na dlhý čas. Na široké použitie v prípade, že nie je možné umyť ruky vodou a mydlom. Odstraňuje zápach z rúk.
NÁVOD NA POUŽITIE:
Aplikujte primerané množstvo na ruky a rozotrite až kým sa gél nevstrebe.
ZLOŽENIE:
Alkohol Denát, Voda, Karbomér, Parfém, Trietanolamín, Propylénglykol, Hexyl Cinnamal, Limonér, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol
VÝROBCA:
PARISIENNE ITALIA s.p.a., Via di Corticella 190/2, Bologna, IT
PÔVOD:
Taliansko
UPOZORNENIE:
Len na vonkajšie použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút oplachujte vodou.